Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII Niedzielę Zwykła 12.11.2023r.

1. Przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Wychodząc można wesprzeć ofiarą do puszek Kościoły prześladowane.

• poniedziałek, wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  • piątek, wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  • sobota, wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek, od 16:20 do 16:50.

4. W przyszłą niedzielę przypada Światowy dzień ubogich.

5. Za tydzień III niedziela miesiąca, ofiary składane tego dnia na tacę zostaną przeznaczone na prace remontowe w naszym kościele.

6. Osoby, które chciałyby jeszcze dołączyć swoich zmarłych do Wypominek niedzielnych, mogą to uczynić w zakrystii.

7. W najbliższy piątek, Kancelaria parafialna będzie nieczynna, tego dnia pilne sprawy prosimy załatwiać przy okazji Mszy świętych.

8. Chcąc naprawiać swoje życie potrzeba jest czujności, by dostrzegać zło i mobilizować się do dobra. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia.