Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykła 22.10.2023r.

1. Przeżywamy ,,Niedzielę misyjną”, dzisiejsza taca zostanie przekazana na wsparcie dla Papieski Dzieł Misyjnych.

• sobota, święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu, w czwartek, od godziny 16:30 do zakończenia nabożeństwa.

4. Dziś, po Mszy o godzinie 11:30, odbędzie się zapowiadany Koncert organowy, będący częścią cyklu ,,Muzyczne podróże 2023”. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału we wspomnianym Koncercie.

5. Podczas ubiegłotygodniowej zbiórki na fundację ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”, zebraliśmy 2016 zł., za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. Nabożeństwa różańcowe, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00, zaraz po Nabożeństwie Msza święta. W soboty i niedziele porządek odwrotny, o 17:00 Msza święta a po niej Nabożeństwo.

7. W dalszym ciągu na stoliku z prasą są wystawione kartki na Wypominki: roczne, półroczne, oktawalne i jednorazowe. Na Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Prosimy kartek z Wypominkami nie składać na tace podczas Mszy świętej.

8. Pamiętajmy, że w przyszłą niedzielę cofamy zegary o godzinę i rozpocznie się czas zimowy.

9. Na czas kolejnego tygodnia przyjmijmy Boże Błogosławieństwo, niech ono nam towarzyszy we wszystkich podejmowanych zadaniach oraz chwilach odpoczynku.