Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę Zwykłą 23.06.2024r.

1. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

• poniedziałek, uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela
  • piątek, wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
  • sobota, Uroczystość świętych Piotra i Pawła, taca z tego dnia zostanie przekazana na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Sobota to również dzień imienin biskupa Piotra Skuchy, pamiętajmy o księdzu biskupie w naszych modlitwach.

2. Spotkanie Kręgu biblijnego, w poniedziałek, po wieczornej Mszy świętej.

3. Ze względu na urlopy wakacyjne, może się zdarzyć, że nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas Mszy świętej, prosimy by planując sobie Sakrament pokuty mieć powyższy fakt na uwadze.

4. Starajmy się, by czas wakacji nie był zapomnieniem o Bogu, ale okazją do tego by się z Nim spotkać w Eucharystii czy Piśmie Świętym.

5. Jeszcze w tym tygodniu, Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy świętej.

6. Pamiętajmy, by pomimo upałów zadbać o odpowiedni strój, gdy wybieramy się do świątyni.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy pełnego miłości otwarcia na Boga, który chce być bisko nas. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.