Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 26.11.2023r.

1. Dziś, ostatnia niedziela Roku liturgicznego, za tydzień rozpoczynamy czas Adwentu.

• czwartek, święto św. Andrzeja, Apostoła
  • w tym tygodniu przypadają pierwsze piątek i sobota miesiąca. W piątek, okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty od godziny 16:30, przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, z tego względu, wieczorem w piątek, Litanię do Serca Pana Jezusa odmówimy przed rozpoczęciem Mszy świętej. Komunia u chorych od godziny 9:00. W Sobotę, Msza w intencjach Żywego Różańca o godzinie 16:00.

3. Spotkanie osób przygotowujących się dodatkowo do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się we wtorek, po wieczornej Mszy świętej.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek, od 16:20 do 16:50.

5. W najbliższą środę Kancelaria parafialna będzie nieczynna, tego dnia pilne sprawy prosimy załatwiać przy okazji Mszy świętych.

6. Poproszono aby ogłosić, że 2 grudnia, czyli w najbliższą sobotę, organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Torunia, na 33 rocznicę ,,Radia Maryja”. Wyjazd                  o godzinie 3:00 (nad ranem) z parkingu przy O.S.P. Ogrodzieniec. Koszt pielgrzymki to 150 złotych. Osoby zainteresowane mogą się zapisać również w naszej zakrystii.

7. Od przyszłej niedzieli będzie można w zakrystii nabyć świece Caritas, jako wigilijne dzieło pomocy dzieciom. Także od przyszłego tygodnia dostępne będą opłatki na stół wigilijny. Ofiary z opłatków zostaną przeznaczone na cele parafialne, już dziś składamy za nie serdeczne ,,Bóg zapłać”.

8. Wszystkim mieszkańcom parafii życzymy dobrego i radosnego tygodnia.