Ogłoszenia duszpasterskie na II Tydzień Wielkiego Postu 25.02.2024r.

1. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypadają pierwsze piątek i sobota miesiąca. W piątek, Komunia u chorych od godziny 9:00, okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty od godziny 16:30. W Sobotę, Msza w intencjach Żywego Różańca o godzinie 16:00.

2. Zgodnie z zapowiedzią, dziś ofiarą do puszek, będzie możliwość wesprzeć Kościoły misyjne.

3. Spotkanie Kręgu biblijnego, odbędzie się w poniedziałek, po wieczornej Mszy świętej, miejscem spotkania będzie salka św. Jana Pawła II.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 16:20 do 16:50.

5. Przypominamy, że Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele:

• piątek, Droga Krzyżowa16:0019:00.
  • niedziela, Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym o godzinie 16:15, po zakończonym Nabożeństwie Msza Święta. Wszystkich zapraszamy do udziału w wyżej wymienionych nabożeństwach

6. Za tydzień, przed kościołem, będzie prowadzona zbiórka na rzecz chorej Madzi, która od urodzenia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na kosztowne leczenie oraz rehabilitację. Organizatorzy z góry dziękują wszystkim za okazane serce i pomoc.

7. Bóg wspiera nas jeśli podejmujemy się pracy nad sobą, odrzucaniu zła i utwierdzaniu w dobru, korzystając z Bożych wskazówek podejmujmy wyzwanie przemiany swojego serca.