Ogłoszenia duszpasterskie na II Tydzień Adwentu 10.12.2023r.

1. Dzisiaj III niedziela adwentu zwana niedzielą Gaudete, jest to również III niedzielą miesiąca, taca zostanie przeznaczona na prace remontowe w naszym kościele.

2. Za tydzień przypada IV Niedziela AdwentuWigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego, pamiętajmy o zachowaniu tradycji i zwyczajów polskich podczas Wieczerzy wigilijnej. O północy Msza święta zwana Pasterką, taca z tej Mszy zostanie przekazana na Fundusz Ochrony Życia. W Wigilię nie ma Mszy wieczornej.

3. Roraty w naszym kościele od poniedziałku do piątku o 17:00.

4. We wtorek, po wieczornej Mszy świętej zapraszamy do pomocy przy ubieraniu choinek w kościele.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 16:20 do 16:50.

6. Jeśli ktoś jeszcze nie odbył spowiedzi przedświątecznej przez cały tydzień istnieje jeszcze taka możliwość. Czyste serce i postanowienie bycia lepszym z pewnością przyczynią się do dobrego przeżycia świąt.

7. Są jeszcze dostępne świece Caritas jako wigilijne dzieło pomocy dzieciom oraz Opłatki na stół wigilijny, z których ofiara zostanie przeznaczona na cele parafialne.

8. Pan jest blisko. Życzymy abyście mimo nawału przygotowań nie stracili sprzed oczu istoty, zbliżającego się świętowania, jaką jest Boże Narodzenie.