Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu 06.03.2023

1. Rozpoczynamy kolejny tydzień Wielkiego Postu, czasu przygotowania do Świąt Wielkanocnych, w którym to czasie, poprzez wyciszenie i modlitwę, chcemy spojrzeć na swoje życie i podjąć drogę nawrócenia.

2. Spotkania dla przygotowujących się do Bierzmowania:

• Dla klasy VIII B w poniedziałek.
  • Dla klasy VIII A we wtorek
  • Dla klasy VII i kandydatów z Podzamcza w czwartek

Wszystkie spotkania polegają na udziale w wieczornej Mszy świętej (godzina 17:00).

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek, od 16:20 do 16:50.

4. Przypominamy, że Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele:

- piątek, Droga Krzyżowa16:0019:00.

- niedziela, Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym o godzinie 16:15, po zakończonym Nabożeństwie Msza Święta.

Wszystkich zapraszamy do udziału w wyżej wymienionych nabożeństwach, jak również do udziału w rekolekcjach wielkopostnych, które rozpoczniemy w IV Niedzielę Wielkiego postu.

5. Zachęcamy do włączenia się w akcję modlitewną „Razem szturmujemy niebo. Wielki Post 2023”, w intencji nowych powołań w naszej diecezji. Chętnych prosimy o wpisanie się na listę w zakrystii.

6. Podczas ubiegłotygodniowej zbiórki na rzecz ofiar wojny w Ukrainie, zebraliśmy 1203 złote, wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziś, zgodnie z zapowiedzią, ofiarą do puszek, można wesprzeć Kościoły misyjne.

7. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.