Ogłoszenie duszpasterskie na XIX niedzielę zwykłą 07.08.2022r.

1. Dzisiaj XIX niedziela zwykła. Po każdej Mszy Świętej z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.  Jutro przeżywać będziemy święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sosnowcu.

3.  Jutro także w godzinach wieczornych na terenie naszej parafii będziemy gościć 42 Pieszą Pielgrzymkę Krakowską  w drodze na Jasną Górę. Prosimy parafian by poproszeni przez kwatermistrzów ochoczo otwarli swoje domy na przyjęcie pielgrzymów. Oni w drodze będą modlić się za nas, by w ten sposób okazać swoją wdzięczność.

4.  We wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy. Z Olkusza wyruszy piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do udziału w tych wyjątkowych rekolekcjach w drodze.

5.  W środę święto św. Wawrzyńca.

6.  Polecamy w naszych modlitwach Panu Bogu tegoroczne zbiory oraz wszystkich przebywających na letnim wypoczynku.