Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykła 02.10.2022r.

• wtorek, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  • środa, wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
  • piątek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  • w tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca, w czwartek Msza św. w Cementowni o godzinie 15:00, w piątek okazja do skorzystania                       z Sakramentu pokuty od godziny 16:45, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa zostanie odmówiona podczas nabożeństwa. Komunia św. u chorych, w piątek, od godziny 9:00,

2. W poniedziałek, po wieczornej Mszy (około 18:00) zapraszamy na spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klasy siódmej.

3. Rozpoczęliśmy miesiąc październik. Przypominamy, że przechodzimy na zimowy układ Mszy świętych wieczornych, czyli na godzinę 17:00. Pamiętajmy, że w tym miesiącu, w tygodniu, Msze świętą poprzedza modlitwa różańcowa. Zmianie ulegają także godziny urzędowania kancelarii we wtorki i czwartki, która będzie czynna od 16:00 do 16:45.

4. Nabożeństwa różańcowe, jak zostało wspomniane, od poniedziałku do piątku przed, a w soboty i niedziele po Mszy świętej wieczornej.

5. W piątek, w ramach Mszy świętej, mają swoje spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej oraz młodzież przygotowująca się do Bierzmowania. Na koniec Mszy świętej zostaną poświęcone różańce.

6. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.