Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Dobrego Pasterza 08.05.2022r.

1. Przeżywamy niedzielę powołań, dzisiejsza taca zostanie przekazana na Wyższe Seminarium Duchowne diecezji sosnowieckiej w Częstochowie.

- poniedziałek, uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski

- piątek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy, zapraszamy na pierwsze tego roku Nabożeństwo fatimskie w Sanktuarium Matki Bożej Skałkowej w Podzamczu o 20:00. Ze względu na nabożeństwo, w tym dniu nie ma w Sanktuarium Mszy o 17:00.

- sobota, święto św. Macieja Apostoła

3. We wtorek kolejne spotkanie Kręgu biblijnego po wieczornej Mszy, w salce św. Jana Pawła II.

4.  Adoracja Najświętszego Sakramentu, czwartek od 17:20 do 17:50.

5. Spotkanie do I Komunii świętej dla klasy III B i Podzamcza, we wtorek16:00

6. Spowiedź dzieci komunijnych i ich rodzin, w sobotę:

- o 9:00, dla klasa III A
- o 10:00 klasa III BPodzamcze.

7. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy o 10:0012:00, będziemy przeżywali uroczystość I Komunii św. Prosimy tak zorganizować sobie udział we Mszy świętej, by dać bliskim dzieci możliwość obecności w kościele. Zwróćmy szczególną uwagę, że ze względu na Komunie, Msza święta w przyszłą niedzielę, wyjątkowo o godzinie 12:00

8. W najbliższą sobotę o godzinie 12:00, na Zamku, odbędzie się uroczysta Msza święta w intencji strażaków.

9. Przypominamy, że Nabożeństwa majowe codziennie:

- w kościele, po wieczornej Mszy świętej
- w Sanktuarium, o godzinie 16:45

10. Za tydzień III niedziela miesiąca, taca zbierana tego dnia zostanie przeznaczona na prace remontowe w naszym kościele.

W minionym tygodniu do wieczności odeszli ś.p. zmarli: +Lidia Leśniak (93 lata), +Antoni Staśko (67 lat) Wieczny odpoczynek…