Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu 18.12.2021

1. Przeżywamy III niedzielę miesiąca, taca zostanie przeznaczona na prace remontowe w naszym kościele

• sobota, Wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego, pamiętajmy o zachowaniu tradycji i zwyczajów polskich podczas Wieczerzy wigilijnej. O północy Msza święta zwana Pasterką, taca z tej Mszy zostanie przekazana na Fundusz Ochrony Życia. W Wigilię nie ma Mszy wieczornej.
  • niedziela, Uroczystość Narodzenia Pańskiego, Msze święte8:30 (w Cementowni), 10:00, 11:3017:00, pamiętajmy, że ze względu na Pasterkę nie będzie Mszy o 7:00.
  • poniedziałek, to drugi dzień świętowania Bożego Narodzenia, święto świętego Szczepana, Msze święte jak w każdą niedzielę, tego dnia ofiarą do puszek będzie można wesprzeć uczelnie katolickie.

3. Jutro, czyli w poniedziałek, po wieczornej Mszy świętej, zapraszamy na przedświąteczne spotkanie Kręgu biblijnego.

4. We wtorek, po Mszy wieczorem, zapraszamy do pomocy przy ubieraniu choinek i dekoracji kościoła na Święta.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu, w czwartek od 16:20 do 16:50.

6. Roraty w naszym kościele, jeszcze w tym tygodniu do piątku, o 17:00.

7. Są jeszcze dostępne świece Caritas oraz Opłatki na stół wigilijny.

8. Bóg zaprasza nas do bliskości, zechciejmy odpowiedzieć na to wezwanie.