Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocy 24.04.2022r.

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, która otwiera tydzień miłosierdzia. Dzisiejsza taca zostanie przekazana na działalność ,,Caritas”. Także dziś o 15:00, w naszym kościele, Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, za które można uzyskać odpust zupełny.

- poniedziałek, święto św. Marka Ewangelisty

- wtorek, uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski

- sobota, święto św. Katarzyny ze Sieny – Patronki Europy

3. Za tydzień rozpoczynamy miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe, w naszym kościele codziennie po wieczornej Mszy świętej.

4. Od przyszłej niedzieli, powracają Msze święte w Sanktuarium Matki Bożej Skałkowej (w maju codziennie) o 17:00. Nabożeństwo majowe w Sanktuarium, podobnie jak w roku ubiegłym, o 16:45.

5. Spotkania dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej:

• Poniedziałek, dla klasy III A, o 16:00
  • wtorek, dla klasy III BPodzamcza, o 16:00

6. W poniedziałek, na Mszy wieczornej (o 18:00), spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

7. Spotkanie Kręgu biblijnego, we wtorek po wieczornej Mszy świętej, w salce św. Jana Pawła II.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu, w czwartek, od 17:20 do 17:50.

Na rozpoczynający się tydzień, życzymy wszystkim Bożej opieki.