Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykła 25.09.2022r.

1. Przypominamy, że dziś wieczorem, o godzinie 19:00, odbędzie się Koncert organowy z cyklu ,,Muzyczne Podróże 2022”, wszystkich serdecznie, na owo wydarzenie, zapraszamy.

• wtorek, wspomnienie św. Wincentego a Paulo, Prezbitera
  • środa, wspomnienie św. Wacława, Męczennika
  • piątek, wspomnienie św. Hieronima, Prezbitera i Doktora Kościoła
  • sobota, wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora Kościoła

3. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, odbędzie się jutro (to jest poniedziałek) o 16:15.

4. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik, Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele będą się odbywały codziennie, od poniedziałku do piątku przed Mszą świętą (to jest o 17:00), a w sobotę i niedziele zaraz po jej zakończeniu. Przy tej okazji informujemy, że od soboty przechodzimy na zimowy układ wieczornych Mszy świętych, czyli na godzinę 17:00.

5. Za tydzień, przypada również pierwsza sobota miesiąca, Msza św. w intencjach Żywego Różańca, zgodnie z nowym układem o godzinie 16:00.

6. Oby ten czas nowego tygodnia, który otrzymujemy, był dla nas okazją do spokojnego cieszenia się z Bożych darów.