Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 05.06.2022r.

1. Dzisiejsza uroczystość kończy okres wielkanocny

- poniedziałek, święto Najświętszej Maryi Panny - Matki Kościoła, tego dnia przeżywamy uroczystości odpustowe w Sanktuarium Matki Bożej Skałkowej w Podzamczu, uroczysta Suma odpustowa o godzinie 17:00. Pamiętajmy, że ze względu na odpust w Podzamczu, jutro nie ma Mszy wieczornej w kościele.

- środa, wspomnienie św. Jadwigi Królowej

- czwartek, święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

- sobota, wspomnienie św. Barnaby - Apostoła

- niedziela, uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy czas spowiedzi i komunii wielkanocnej.

3. Spotkanie Kręgu biblijnego we wtorek, po wieczornej Mszy świętej, w salce św. Jana Pawła II.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali w naszej wspólnocie Peregrynację Wielkopiątkowego Krzyża Papieskiego i relikwii św. Jana Pawła II, która potrwa do popołudnia następnego dnia. Plan peregrynacji w naszej parafii przedstawia się następująco:

16:00 Powitanie Krzyża i relikwii w Sanktuarium Matki Bożej w Podzamczu

16:30 Msza święta w Sanktuarium (po Mszy przejazd Krzyża do naszego kościoła).

18:00 Msza w kościele

19:00 - 20:00 Modlitewne czuwanie Kręgu biblijnego

20:00 - 21:00 Możliwość indywidualnej adoracji

21:00 Droga Krzyżowa

22:00 Msza święta księży rodaków (następnie możliwość prywatnego czuwania do północy).

Poniedziałek, Msze święte o 7:0010:00 (w przerwach możliwość prywatnej adoracji).

15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i pożegnanie Krzyża wraz z relikwiami.