piątek, 13 grudnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Juliusz, Łucja

Ogłoszenia Duszpasterskie XII Niedziela Zwykła

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie XII Niedziela Zwykła

1. Dekretem Ks. Bpa Ordynariusza z dnia 12.06.2019r z naszej parafii, Ks. Mirosław Pasek i Ks. Paweł Tracz zostali skierowani do pracy w innych parafiach. Z dniem 27.08.2019r dekret wchodzi w życie. Dziękujemy im za współpracę i życzymy owocnej pracy na nowej Niwie Pańskiej. W miejsce poprzednich wikariuszy, 27.08.2019r  rozpocznie pracę, w naszej parafii Ks. Robert Tomasik.

2. W  tym tygodniu w liturgii przeżywamy: *W poniedziałek 24.06.2019r  Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela *W czwartek 27.06.2019r  Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy Zakończenie Oktawy Bożego Ciała *W piątek 28.06.2019r Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa *W sobotę 29.06.2019r Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

3. Od dzisiejszej Niedzieli przechodzimy do porządku wakacyjnego odprawiania Mszy św. w parafii.  Niedziela: godz. 7.00; 9.00; 11.00; 18.00; Cementownia godz. 8.00; Sanktuarium Matki Bożej na Skałce godz. 17.00; W tygodniu: 7.00 i 18.00;

4. W sobotę dzień imienin Ks. Bpa Piotra Skuchy. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach. Aby dobry Bóg darzył go obficie swoim błogosławieństwem a św. Patron nieustannie wypraszał wszelkie łaski.

5.Wszystkim życzymy Błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask na czas wakacji i urlopów. A w okresie wakacyjnym i urlopów poświęćmy więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma Świętego, książek i czasopism religijnych.