niedziela, 25 sierpnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Ludwik, Luiza

Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Zesłania Ducha Świetego

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Zesłania Ducha Świetego

1. Za tydzień III Niedziela miesiąca. Ofiary, które złożymy na tacę, będą przeznaczone na remonty w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać!

2. W poniedziałek, czyli jutro 10.06.2019r święto Najświętszej Maryi Panny - Matki Kościoła. Odpust na Skałce. Uroczysta Msza św. o godz. 17.00 Nasz rodak Ks. Zbigniew Mularczyk ze swoim rocznikiem będzie obchodził jubileusz 25 rocznicy święceń kapłańskich. Serdecznie wszystkich parafian zapraszamy do udziału w uroczystościach. W tym dniu nie będzie Mszy św. w Kościele o godz. 18.00

3. Ponadto w tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: *We wtorek11.06.2019r  Św. Barnaby, Apostoła *W czwartek 13.06.2019r  Święto Jezusa Chrystusa,  Najwyższego i  Wiecznego Kapłana *W czwartek również 13.06.2019r zapraszamy wszystkich parafian na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. na godz. 20.00 do Sanktuarium Matki Bożej na Skałce na Podzamczu.

*W piątek 14.06.2019r  Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

4. 16.06.2019r przypada  XX  rocznica  pobytu już Św. Jana Pawła II w naszej Diecezji. Z tej racji zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny i Rajd Rowerowy. Szczegóły na plakatach. Serdecznie prosimy o zainteresowanie.