niedziela, 20 października 2019 r.
imieniny obchodzą: Irena, Kleopatra

Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W tym tygodniu przypadają I czwartek miesiąca. Msza Św. w   Cementowni o godz. 15.00.  I Piątek miesiąca, Spowiedź św. w Kościele od godz. 17.30

2. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

3. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy: * W poniedziałek 03.06.2019r wspomnienie Św. Karola Lwangi i towarzyszy, męczenników * W środę 05.06.2019r wspomnienie Św. Bonifacego, biskupa i męczennika * W sobotę 08.06.2019r wspomnienie Św. Jadwigi, królowej

4. Dzisiaj, Święto Dziękczynienia. Przy wyjściu z Kościoła można złożyć ofiarę do puszki na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Wyrażamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary!

5. V Sosnowiecka Pielgrzymka Rowerowa w tym roku odbędzie się w terminie 22 do 25 czerwca 2019r. Pielgrzymka rozpocznie się z Ogrodzieńca i będzie przebiegała przez  Jasną Górę do Niepokalanowa. Bliższe informacje, regulamin i zapisy na stronie www.pielgrzymka.olkusz.pl Zachęcamy do udziału.

6. Na Papieskie Dzieło Misyjne dzieci pierwszokomunijne i parafianie zebrali 832zł i 40gr Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary!

7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę 05.06.2019r po Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00 w salce Jana Pawła II na wikariacie. Serdecznie wszystkich zapraszamy!