środa, 18 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Irena, Irmina

Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocna Dobrego Pasterza

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocna Dobrego Pasterza

1. Dzisiaj w naszej parafii wizytacja kanonicza Ks. Biskupa Piotra Skuchy. Na Mszy Św. o godz. 10.30 młodzież z naszej parafii z rok Ks. Biskupa przyjmie Sakrament Bierzmowania. Ogarnijmy kandydatów do sakramentu naszą modlitwą, aby w pełni otworzyli sie na dary Ducha Świętego. Również dzisiaj w naszej parafii, niedziela seminaryjna. Gościmy w naszej wspólnocie przedstawiciela naszego Seminarium i modlimy się o nowe i liczne powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Wesprzyjmy ofiarą i modlitwą nasze Seminarium Duchowne.

2. W przyszłą Niedzielę III Niedziela miesiąca, ofiary, które złożymy na tacę, będą przeznaczone na remonty w  naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać!

3.W przyszłą niedzielę również,  będziemy w  parafii przeżywać Uroczystość I Komunii Św. o godz. 12.00 Serdecznie prosimy parafian, aby wybrali inne godziny uczestniczenia w niedzielnej Mszy św. Ławki będą zarezerwowane dla rodziców dzieci, aby wraz ze swoimi pociechami, mogli w skupieniu przeżyć, te jakże ważne chwile.

4. Jutro 13.05.2019r rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. Wszystkich parafian zapraszamy na godz. 20.00 do  Sanktuarium Matki Bożej na Skałce na Podzamczu. Przypominamy nie będzie Mszy św. o godz. 17.00

5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:* We wtorek  14.05.2019r    Święto Św. Macieja, Apostoła * W czwartek  16.05.2019r   Święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika - Patrona Polski

6. V Sosnowiecka Pielgrzymka Rowerowa w tym roku odbędzie się w terminie 22 do 25 czerwca 2019r. Pielgrzymka rozpocznie się z Ogrodzieńca i będzie przebiegała przez  Jasną Górę do Niepokalanowa. Bliższe informacje, regulamin i zapisy na stronie www.pielgrzymka.olkusz.pl Zachęcamy do udziału.

7. Trwa miesiąc maj, w Sanktuarium Matki Bożej na Skałce, przez cały miesiąc Msza Św. o godz. 17.00 i nabożeństwo majowe. Serdecznie wszystkich zapraszamy do modlitwy w przepięknej aurze. Również w kościele parafialnym Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.