sobota, 20 lipca 2019 r.
imieniny obchodzą: Fryderyk, Małgorzata

Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Wielkiego Postu

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj, jak to było ogłaszane, przy wyjściu z kościoła, można złożyć ofiarę do puszki, na Kościoły Misyjne. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary!

2. W środy zapraszamy na Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 17.00 a w piątki w Mszy św. zbiorowej o godz. 17.00 zawierzajmy naszych bliskich zmarłych.

3. W Piątki w czasie Wielkiego Postu, przeżywamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.00 i o godz. 19.00 dla młodzieży, a w Niedziele przed Mszą Św. wieczorną, o godz. 16.15 nabożeństwo Gorzkich żali. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tak pięknych nabożeństwach, szczególnie młodzież i dzieci.

4. W tym tygodniu  w Liturgii przeżywamy również: W poniedziałek 25 III 2019r Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. Dzień świętości życia. Zachęcamy do Duchowej Adopcji dziecka poczętego

5. W środę 27 III 2019r po Mszy św. wieczornej, zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego do salki Jana Pawła II na wikariacie.

6. W czwartek 28 III 2019r przypada 10 rocznica święceń biskupich Ks. Bpa Grzegorza Kaszaka, Ordynariusza Naszej Diecezji.  Módlmy się, aby dobry Bóg darzył go obfitym błogosławieństwem, a Św. patronowie Albert i Rafał nieustannie wypraszali wszelkie łaski.

7. W  Sobotę 30. 03. 2019r rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne. Dokładny program od tygodnia znajduje się w naszej gablocie parafialnej, a za tydzień zamieścimy na str. internetowej w ogłoszeniach parafialnych i w naszej gazetce parafialnej. Pamiętajmy nie zmarnujmy tego czasu Łaski Bożej!