sobota, 21 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Daria, Mateusz

Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Wielkiego Postu

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj III Niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na remonty w naszym Kościele. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. W środy zapraszamy na Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 17.00 A w piątki w Mszy św. zbiorowej o godz. 17.00 zawierzajmy naszych bliskich zmarłych.

3. W Piątki w czasie Wielkiego Postu, przeżywamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.00 i o godz. 19.00 dla młodzieży. A w Niedziele przed Mszą Św. wieczorną, o godz. 16.15 nabożeństwo Gorzkich żali. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tak pięknych nabożeństwach, szczególnie młodzież i dzieci.

4.Trwa akcja skarbonki Jałmużny Wielkopostnej. Tradycyjnie pod hasłem "Skarbonka Miłosierdzia". Wychodząc z Kościoła, można nabyć skarbonkę, składając symboliczną ofiarę 2,5 zł, która zostanie przeznaczona na cele Caritas Diecezji Sosnowieckiej związane z leczeniem dzieci i osób starszych. Jałmużnę złożoną w skarbonce w czasie Wielkiego Postu, przyniesiemy do kościoła w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

5. W tym tygodniu  w Liturgii przeżywamy: We wtorek 19 III 2019r Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

6. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce, do Sankt Petersburga i Wilna od 27 kwietnia do 05 maja 2019r  Dokładne informacje w gablocie parafialnej i w zakrystii. Zapisy do dzisiaj u Ks. Pawła