wtorek, 26 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Emanuela, Larysy

Ogłoszenia Duszpasterskie VIII Niedziela Zwykła

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie VIII Niedziela Zwykła

1. W Środę Popielcową 06 marca rozpoczynamy Wielki Post. W tym dniu obowiązuje nas, ludzi wierzących, post ścisły, co do ilości i co do jakości. Msze święte w naszym kościele z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00; 9.00 i 17.00 W Cementowni Msza Św. o godz. 15.00

2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlimy sie za kapłanów i prosimy o nowe i liczniejsze powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Msza Św. w Cementowni o godz. 15.00

3. W Piątki w czasie Wielkiego Postu, przeżywamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.00 i o godz. 19.00 dla młodzieży. A w Niedziele przed Mszą Św. wieczorną, o godz. 16.15 nabożeństwo Gorzkich żali. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tak pięknych nabożeństwach, szczególnie młodzież i dzieci.

4. W tym tygodniu  w Liturgii przeżywamy również:

W poniedziałek 04 III 2019r Święto Św. Kazimierza, Królewicza

W piątek 08 III 2019r  Dzień Kobiet z tej okazji wszystkim paniom składamy serdeczne życzenia, pomyślności i radości nie tylko w tym dniu ale przez cały rok

5. Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach:

* Do Sankt Petersburga i Wilna od 27 kwietnia do 05 maja 2019r  Dokładne informacje w gablocie parafialnej i w zakrystii. Zapisy do 17 marca u Ks. Pawła

* Do Włoch od 23 do 29 kwietnia 2019r Dokładne informacje w gablocie parafialnej. Zapisy u Ks. Piotra w Pilicy.