sobota, 20 lipca 2019 r.
imieniny obchodzą: Fryderyk, Małgorzata

Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedziela Zwykła

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedziela Zwykła

1. Za tydzień III Niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na remonty w naszym Kościele. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. W środy zapraszamy na Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 17.00 A w piątki w Mszy św. zbiorowej o godz. 17.00 zawierzajmy naszych bliskich zmarłych.

3. W poniedziałek 11 II 2019r Liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes - Światowy Dzień Chorego. Msza Św. dla chorych w naszym kościele z obrzędem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 17.00 Serdecznie zapraszamy chorych, jeżeli sami nie mogą przyjść, zapraszamy z opiekunami. W tym dniu również modlimy się szczególnie za całą Służbę Zdrowia.

4. W tym tygodniu  w Liturgii przeżywamy również: W czwartek 14 II 2019r Święto Św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa - Patronów Europy W czwartek 14 II 2019r Św. Walentego - Patrona zakochanych

5. W piątek 15 II 2019r przypada 32 rocznica święceń biskupich Ks. Bpa Piotra Skuchy. Módlmy się, aby dobry Bóg darzył go obfitym błogosławieństwem, a Św. Patron nieustannie wypraszał wszelkie łaski.

6. W środę 13.02.2019r  po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego do salki Jana Pawła II.