sobota, 20 lipca 2019 r.
imieniny obchodzą: Fryderyk, Małgorzata

Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Zwykła

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Zwykła

1. W środy zapraszamy na Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 17.00 A w piątki w Mszy św. zbiorowej o godz. 17.00 zawierzajmy naszych bliskich zmarłych.

2. W tym tygodniu  w Liturgii wspominamy również: We wtorek 5 II 2019r Św. Agatę, dziewicę  i męczennice W środę 6 II 2019r Św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników

3. W tym tygodniu przypadają I Czwartek miesiąca, w tym dniu modlimy sie o nowe liczne powołania kapłańskie i zakonne. Msza św. w Cementowni o godz. 15.00