czwartek, 18 kwietnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusław

Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Zwykła

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj 27 stycznia kończą się w Panamie 34 Światowe Dni Młodzieży. W swoich modlitwach, prośmy o dobre owoce dla młodzieży i nas wszystkich z przeżycia tych doniosłych wspaniałych chwil z Bogiem.

2. W środy zapraszamy na Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 17.00 A w piątki w Mszy św. zbiorowej o godz. 17.00 zawierzajmy naszych bliskich zmarłych.

3. W tym tygodniu przypadają I Piątek miesiąca, w tym dniu oddajemy cześć Sercu Jezusowemu. Spowiedź św. rano przed Mszą św. o godz. 7.00 i po południu od godz. 16.30 02 II 2019r I Sobota miesiąca, w tym dniu oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Jest to również Święto Ofiarowania Pańskiego, błogosławimy świece, gdyż w naszej tradycji jest to święto Matki Bożej Gromnicznej. Jest to również dzień życia Konsekrowanego. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00; 9.00 i 17.00; w Cementowni o godz. 15.00 Szczególną modlitwą otoczmy wszystkie osoby, które żyją konsekracją zakonną i módlmy się o nowe powołania do życia zakonnego. Przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę do puszki na wsparcie żeńskich Zakonów Klauzurowych. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary! Odwiedziny chorych od godz. 9.00 a o godz. 16.00 Msza św. dla Kół Różańcowych.

4. Ponadto w tym tygodniu  w Liturgii wspominamy:*W poniedziałek 28 I 2019r Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i Doktora Kościoła *W czwartek 31 I 2019r Św. Jana Bosko, prezbitera

5. W środę 30.01.2019r  po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 zapraszamy na pierwsze po kolędowe spotkanie Kręgu Biblijnego do salki Jana Pawła II.

6. W sobotę  02 II 2019r  w święto Ofiarowania Pańskiego, po Mszy św.  o godz. 9.00 zapraszamy dorosłych i młodzież i ministrantów do pomocy przy rozbieraniu choinek i żłóbka w naszym Kościele. Za okazaną pomoc już dzisiaj z góry serdecznie dziękujemy!