czwartek, 21 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Ludomira, Benedykta

Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Chrztu Pańskiego

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Chrztu Pańskiego

1.  Dzisiejsza Uroczystość Chrztu Pańskiego, przypomina Chrzest Jezusa w Jordanie i zapowiada Sakrament Chrztu św.

2. W środy zapraszamy na Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 17.00 A w piątki w Mszy św. zbiorowej o godz. 17.00 zawierzajmy naszych bliskich zmarłych.

3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską, tzw. kolędę. Serdecznie dziękujemy za wszelką życzliwość i dobro jakiego doznaliśmy w waszych domach, za złożone ofiary, szczere rozmowy i dobre rady. Niech Błogosławieństwo Boże, które przyjęliście w waszych domach, przez posługę kapłanów, wydaje wspaniałe owoce w waszym życiu. Jeżeli ktoś z jakichkolwiek przyczyn nie mógł przyjął błogosławieństwa w swoim domu, to można jeszcze umówić wizytę z księdzem po Mszy świętej w zakrystii. Od jutra powracamy do porządku odprawiania Mszy św. i funkcjonowania kancelarii parafialnej z przed kolędy.

4. Za tydzień III Niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na remonty w naszym Kościele. Już dzisiaj, składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

5. W tym tygodniu  w Liturgii wspominamy: W czwartek 17 I 2019r Św. Antoniego, opata. W sobotę 19 I 2019r Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

6. W przyszłym tygodniu odbędą się w Panamie 34 Światowe Dni Młodzieży. Módlmy sie o szczęśliwą podróż dla uczestników i dobre owoce spotkania z Ojcem Świętym

7. W najbliższy piątek 18.01 rozpoczynamy Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan

8. Dzisiaj o godz. 16.00 w kościele na osiedlu Syberka w Będzinie odbywa się Koncert Galowy wieńczący 25. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika. Wstęp na koncert jest wolny. Serdecznie parafian zachęcamy do skorzystania z tak pięknej oferty.