piątek, 14 grudnia 2018 r.
imieniny obchodzą: Alfred, Izydor

Intencje Mszy Św. 18 listopad do 25 listopad 2018r

Strona główna » Aktualności » Intencje Mszy Św. 18 listopad do 25 listopad 2018r

18  listopad -  Niedziela

7.00+ Marianna i Michał Biedak

9.00+ Aleksandra Muszyńska w 18 r. ur.

10.30+ Stanisława, Tomasz, Jerzy i Alfreda Czerniszew; + Antonina, Władysław i Marek Paś; + Maria i Barbara Pilarskie

12.00* O zdr. i Bł. Boże, Dary Ducha Świętego,  wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej dla Stanisława Krakowiaka w 50 r. ur.; dla Mieczysławy i Władysława Pilarskich w 50 r. ślubu; + Jolanta Pilarska - Krakowiak  w 9 r. śm.

17.00+ Mieczysława Kuchta - od Janiny Podsiadło z rodziną i Barbary Bugajskiej z rodziną

19  listopad  -  poniedziałek

7.00+ Stanisława Miśkiewicz - od córki Lidii Wesołowskiej z rodziną

17.00+ Kazimierz Wołczyński - od Barbary i Waldemara Ścisłowskich z rodziną

20  listopad  -  wtorek

7.00+ Stanisława Miśkiewicz - od Wesołowskich

17.00+ Józefa w 5 r. śm., Eugeniusz, Bogdan, Zbigniew Oleś; + Franciszka i Wacław Socha

21  listopad  -  Środa

7.00+ Lucjan Piątek - od siostry Jadwigi z mężem

17.00* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

22  listopad -  Czwartek

7.00+ Krystyna Łasicka - od córki Zofii i Jana

17.00+ Zenobia w 13 r. śm. i Marian Makieła; + Jadwiga i  Piotr Mikulscy;  + Stanisława i Stanisław Sulej

23  listopad -  Piątek

7.00+ Lucjan Piątek- od syna Kryspina z żoną i dziećmi i syna Klaudiusza

7.00+ Krystyna Łasicka - od rodziny Pandlów z Rodak

17.00* Msza św.  ZBIOROWA za zmarłych

24  listopad -  Sobota

7.00+ Antoni Molenda w 8 r. śm.  - od żony

17.00+ Kazimierz Wołczyński  - od chrześnicy Moniki z rodziną

25 listopad -  Niedziela  Uroczystość Jezusa Chrystusa -  Króla Wszechświata

7.00+ Mieczysław w 10 r. śm., Marianna i Roman Flak; + Maria i Józef Słowikowscy

9.00+ Jerzy, Władysława i Józef Biedak

10.30* O zdr. i Bł. Boże, Dary Ducha Świętego,  wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej dla Jakuba  w 1 r. ur.

12.00+ Henryk w 1. r. śm., Stefania Kudela  - od córki Marty z rodziną

17.00+ Barbara i Mieczysław Mysior - od siostry Anny Wójcik - Makowskiej