piątek, 14 grudnia 2018 r.
imieniny obchodzą: Alfred, Izydor

Intencje Mszy Św. 11 listopad do 18 listopad 2018r

Strona główna » Aktualności » Intencje Mszy Św. 11 listopad do 18 listopad 2018r

11  listopad -  Niedziela  100 - lecie Święta Niepodległości

7.00+ Janina Golba - od Doroty Jureczko

9.00+ Mieczysława Kuchta - od sąsiadki Janiny Koniec z córkami

10.30* Msza Św. za Ojczyznę

12.00* O zdr. i Bł. Boże, Dary Ducha Świętego, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej dla Aleksandry  Paliga w 18 r. ur.

17.00+ Barbara i Mieczysław Mysior - od Teresy i  Janusza Krasowskich z córką Agnieszką

12  listopad  -  poniedziałek

7.00+ Ireneusz i Maria Szot

7.00+ Kazimierz Wołczyński - od kolegów z pracy z Sieci Ciepłowniczej

17.00+ Janina Golba  - od koleżanek córki Bogusławy z pracy

13  listopad  -  wtorek

7.00+ Kazimierz Wołczyński  - od Marioli i Janusza Ciechockich z dziećmi

7.00+ Stanisław Ptak w 4 r. śm.  - od żony i rodziny

17.00+ Bolesław, Ireneusz i Michał Kuchta; + Stanisław Kazior; + zm. z rodziny Golba

14  listopad  -  Środa

7.00+ Mieczysława Kuchta - od brata Pawła

17.00* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

15  listopad -  Czwartek

7.00+ Ks. Bogusław Bodziony w 5 r. śm.

17.00+ Wanda Jołop w 9 r. śm.

16  listopad -  Piątek

7.00+ Kazimierz Wołczyński - od kolegi Władysława Barana z rodziną

17.00* Msza św.  ZBIOROWA za zmarłych

17  listopad -  Sobota

7.00+ Alfreda Purgał - od rodziny Rudy

17.00+ Barbara Mysior - od Rodziny Lewickich z Ryczowa; Kazimiery Adamus z rodziną; Rodziny Łosińskich; Rodziny Jasików

18  listopad -  Niedziela

7.00+ Marianna i Michał Biedak

9.00+ Aleksandra Muszyńska w 18 r. ur.

10.30+ Stanisława, Tomasz, Jerzy i Alfreda  Czerniszew; + Antonina, Władysław i Marek Paś; + Maria i Barbara Pilarskie

12.00* O zdr. i Bł. Boże, Dary Ducha Świętego,  wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej dla Stanisława Krakowiaka w 50 r. ur.;  dla Mieczysławy i Włądysława Pilarskich w 50 r. ślubu; + Jolanta Pilarska - Krakowiak  w 9 r. śm.

17.00+ Mieczysława Kuchta - od Janiny Podsiadło z rodziną i Barbary Bugajskiej z rodziną