środa, 14 listopada 2018 r.
imieniny obchodzą: Emil, Laura

Ogłoszenia Duszpasterskie XXXI Niedziela Zwykła 2018r

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie XXXI Niedziela Zwykła 2018r

1.  W tym tygodniu w Liturgii przeżywamy: W piątek 09 XI 2018r  Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej W sobotę 10 XI 2018r wspomnienie  Św. Leona Wielkiego, papieża i Doktora Kościoła. W niedzielę 11 XI 2018r Narodowe Święto Niepodległości 100 rocznica odzyskania niepodległości. Uroczysta Msza św. za Ojczyznę z władzami Miasta Ogrodzieńcao godz. 10.30 w naszym Kościele. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W środę 07 XI 2018r po Mszy św. o godz. 17.00 kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego w salce Jana Pawła II.

3. W środę również zapraszamy na Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Mamy tyle spraw do powierzenia Panu Bogu, spisujmy je na kartkach i polecajmy je  przez opiekę Matki Bożej.

4. Dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwach różańcowych, do dzisiaj przynoszą podpisane plansze z naklejkami do zakrystii. Rozdanie nagród, będzie w  niedzielę 18.11.2018r po Mszy św. o godz. 12.00