środa, 14 listopada 2018 r.
imieniny obchodzą: Emil, Laura

Ogłoszenia Duszpasterskie XIX Niedziela Zwykła 2018r

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie XIX Niedziela Zwykła 2018r

1. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny.

2. Również dzisiaj III Niedziela miesiąca, ofiara na tacę, jest przeznaczona na remonty w naszym kościele. Serdeczne Bóg zapłać, za złożone ofiary!

3. Przeżywamy miesiąc październik. Różaniec w naszym Kościele codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 Serdecznie wszystkich zapraszamy szczególnie młodzież i dzieci.

4. W środy zapraszamy na Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Mamy tyle spraw do powierzenia Panu Bogu, spisujmy je na kartkach i polecajmy je  przez opiekę Matki Bożej.

5. W tym tygodniu w Liturgii obchodzimy:

W poniedziałek  22 X 2018r wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża

6. W środę 24.10.2018r zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego, do salki Jana Pawła II po Mszy św. wieczornej  i różańcu o godz. 17.00

7. Można zgłaszać wypominki za zm. roczne i półroczne na określoną godzinę w Niedzielę. Również ci  zmarli wypomniani w Niedzielę będą polecani miłosierdziu Bożemu w piątkowych Mszach św. zbiorowych o godz. 17.00. Msze św. oktawalne za zmarłych będą połączone z Koronką do Miłosierdzia Bożego.  Wypominki jednorazowe, będą czytane w Uroczystość Wszystkich Świętych, w czasie procesji na cmentarzu. Przypominamy że, Pismo Św. głosi,  iż: "słuszną i zbawienną rzeczą jest, modlić się za zmarłych, aby od win zostali wybawieni". Kartki na wypominki znajdują się przy wyjściu z Kościoła, można zabrać do wypisania naszych bliskich zmarłych.

8. W przyszłą Niedziele obchodzimy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła.

9. Na dzieło Nowego Tysiąclecia czyli żywy pomnik św. Jana Pawła II zebraliśmy 1710zł Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i młodzieży za okazaną pomoc w zbiórce.