piątek, 22 czerwca 2018 r.
imieniny obchodzą: Paulina, Sabina

Ogłoszenia Duszpasterskie IX Niedziela Zwykła 2018r

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie IX Niedziela Zwykła 2018r

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na KPK, Dekrecie ogólnym KEP w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem  danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie  Diecezji Sosnowieckiej.

1. Dzisiaj Niedziela dziękczynienia. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na Świątynię Opatrzności Bożej. Serdeczne Bóg zapłać!

2. To już rok trwa peregrynacja Figur Matki Bożej Fatimskiej w 100 - lecie Objawień Fatimskich, Rodziny, które gościły i będą gościć Matkę Bożą Fatimską w swoim domu w tym tygodniu i te które gościły rok temu, zapraszamy do Kościoła w środę na Mszę św. wieczorną, połączoną z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, aby polecić jeszcze raz Dobremu Bogu, swoje prośby i intencje. (Z Księgi Pamiątkowej spiszmy je jeszcze raz na kartkach i przynieśmy do Kościoła ) Jest  to piękna okazja aby podziękować Matce Bożej za czas Jej odwiedzin w domu rodzinnym i prosić opiekę na dalszą przyszłość.

3. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy: *We wtorek 05.06.2018r wspomnienie Św. Bonifacego Biskupa i męczennika * W czwartek 07.06.2018r o godz. 18.00 w Kościele Uroczyste zakończenie obchodów Bożego Ciała procesja wokół Kościoła do 4 ołtarzy. * W piątek 08.06.2018r. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa * W sobotę 09.06.2018r  wspomnienie  Niepokalanego Serca NMP

4. W sobotę 09.06.2018r w kościele o godz. 9.00 spotkanie z młodzieżą, która ma przyjąć Sakrament Bierzmowania. Obecność obowiązkowa