piątek, 14 grudnia 2018 r.
imieniny obchodzą: Alfred, Izydor

Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Miłosierdzia Bożego 2018r

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Miłosierdzia Bożego 2018r

1. Za tydzień III Niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na remonty w naszym Kościele. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. II Niedzielą po Wielkanocy, Niedzielą Miłosierdzia Bożego, rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. O godz. 15.00 w Kościele Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Szczególnie polecajmy siebie, nasze rodziny, parafię i naszą ojczyznę Miłosierdziu Bożemu. Ofiara na tacę z tej Niedzieli jest przeznaczona na Caritas, czyli Dzieła Miłosierdzia Kościoła.

3. W tym tygodniu w liturgii  przeżywamy:

* 09.04.2018r Uroczystość Zwiastowania Pańskiego - Dzień Świętości Życia

4. To już rok trwa peregrynacja Figur Matki Bożej Fatimskiej w 100 - lecie Objawień Fatimskich. Rodziny, które gościły i będą gościć Matkę Bożą Fatimską w swoim domu w tym tygodniu, a także rok temu, zapraszamy do Kościoła w środę na Mszę św. wieczorną, połączoną z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, aby polecić jeszcze raz Dobremu Bogu, swoje prośby i intencje. (Z Księgi Pamiątkowej spiszmy je jeszcze raz na kartkach i przynieśmy do Kościoła ) Jest  to piękna okazja aby podziękować Matce Bożej za czas Jej odwiedzin w domu rodzinnym i prosić opiekę na dalszą przyszłość.