piątek, 21 września 2018 r.
imieniny obchodzą: Daria, Mateusz

Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkiego Postu 2018r

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkiego Postu 2018r

1. Za tydzień III Niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na remonty w naszym Kościele. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
2. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu zwana Laetare - Radujcie się. Kościół cieszy sie obfitością dóbr nadprzyrodzonych i łask płynących z Chrztu i Eucharystii.
3. Trwa peregrynacja Figur Matki Bożej Fatimskiej w 100 - lecie Objawień Fatimskich. Rodziny, które gościły i będą gościć Matkę Bożą Fatimską w swoim domu w tym tygodniu, zapraszamy do Kościoła w środę na Mszę św. wieczorną, połączoną z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, aby polecić jeszcze raz Dobremu Bogu, swoje prośby i intencje. (Z Księgi Pamiątkowej spiszmy je jeszcze raz na kartkach i przynieśmy do Kościoła ) Jest  to piękna okazja aby podziękować Matce Bożej za czas Jej odwiedzin w domu rodzinnym i prosić opiekę na dalszą przyszłość.

4. W czwartek  15 III 2018r po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 zapraszamy na kolejne  spotkanie Kręgu Biblijnego do salki Jana Pawła II.

5. W Piątki w czasie Wielkiego Postu, przeżywamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.00 i o godz. 19.00 dla młodzieży. A w Niedziele przed Mszą Św. wieczorną, o godz. 16.15 nabożeństwo Gorzkich żali. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tak pięknych nabożeństwach, szczególnie młodzież i dzieci.

6. W  Sobotę 17. 03. 2018r rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne. Dokładny program od tygodnia znajduje się w naszej gablocie parafialnej, a za tydzień zamieścimy na str. internetowej w ogłoszeniach parafialnych i w naszej gazetce parafialnej. Pamiętajmy nie zmarnujmy tego czasu Łaski Bożej!

7. Dnia 14.04.2018r z naszego dekanatu odbędzie się 2 dniowa Pielgrzymka Diecezjalna do Sanktuarium MB Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Toruniu. Głównym punktem będzie Eucharystia o godz. 12:00. Zachęcamy wszystkich do udziału i prosimy o zapisywanie się w zakrystii.

8. Po Mszach św. 18 i 25 marca będą zbierane ofiary do puszki przy wyjściu z Kościoła na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu