czwartek, 26 kwietnia 2018 r.
imieniny obchodzą: Maria, Marzena

Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Zwykła 2018r

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Zwykła 2018r

1.  W tym tygodniu modlimy się szczególnie o Jedność Chrześcijan, aby wszyscy uczniowie Jezusa Chrystusa tworzyli "jedną owczarnię i mieli jednego Pasterza".

2. Za tydzień III Niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na remonty w naszym Kościele. Już dzisiaj składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. Trwa peregrynacja Figur Matki Bożej Fatimskiej w 100 - lecie Objawień Fatimskich. Rodziny, które gościły i będą gościć Matkę Bożą Fatimską w swoim domu w tym tygodniu, zapraszamy do Kościoła w środę na Mszę św. wieczorną, połączoną z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, aby polecić jeszcze raz Dobremu Bogu, swoje prośby i intencje. (Z Księgi Pamiątkowej spiszmy je jeszcze raz na kartkach i przynieśmy do Kościoła ) Jest  to piękna okazja aby podziękować Matce Bożej za czas Jej odwiedzin w domu rodzinnym i prosić opiekę na dalszą przyszłość.

4. W tym tygodniu  w Liturgii wspominamy: W środę 17 I 2018r Św. Antoniego, opata. W piątek 19 I 2018r Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

5. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską tzw. kolędę.

15.01.2018r Od godz. 9.00 1) ul. Kościuszki parzyste (od cementowni) do nr 52 Od godz. 9.00 2) ul. Kościuszki nieparzyste (od końca)

16.01.2018r Od  godz. 9.00 1) ul. Orzeszkowej 3,4,5,6, 9,10,11,12,14,15 Od godz. 9.00 2) ul. Orzeszkowej 7, 8 ul. Słowackiego 13,14 i  ul. Chrobrego i Jagiełły

17.01.2018r   Uzupełnienia Serdecznie dziękujemy za wszelką życzliwość i dobro jakiego doznaliśmy w waszych domach, za złożone ofiary, szczere rozmowy i dobre rady. Niech Błogosławieństwo Boże, które przyjęliście w waszych domach, przez posługę kapłanów, wydaje wspaniałe owoce w waszym życiu.