poniedziałek, 11 grudnia 2017 r.
imieniny obchodzą: Bina, Waldemar

Ogłoszenia Duszpasterskie XIX Niedziela Zwykła 2017r

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie XIX Niedziela Zwykła 2017r

1. W przyszłą Niedzielę, jak w każdą III Niedzielę miesiąca, składka  przeznaczona jest na remonty w naszym Kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary!

2. Trwa peregrynacja Figur Matki Bożej Fatimskiej w 100 - lecie Objawień Fatimskich. Rodziny, które gościły i będą gościć Matkę Bożą Fatimską w swoim domu w tym tygodniu zapraszamy do Kościoła w środę na Mszę św. wieczorną, połączoną z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, aby polecić jeszcze raz Dobremu Bogu, swoje prośby i intencje. (Z Księgi Pamiątkowej spiszmy je jeszcze raz na kartkach i przynieśmy do Kościoła ) Jest  to piękna okazja aby podziękować Matce Bożej za czas Jej odwiedzin w domu rodzinnym i prosić opiekę na dalszą przyszłość. Bardzo serdecznie prosimy aby, nie przerywać ciągu peregrynacji i figurkę Matki Bożej przekazywać dalej, do kolejnej rodziny, a nie przynosić do Kościoła!

3. W najbliższą niedzielę 20 08.2017r w Siewierzu, dziękczynienie za plony - Dożynki Diecezjalne

4. We wtorek 15.08.2017r Uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze św. w naszym Kościele o godz.: 7.00; 9.00; 11.00 i 18.00 W Cementowni o godz. 8.00 W  Sanktuarium Matki Bożej na Skałce o godz. 17.00 W tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św.

5. W  tym tygodniu w liturgii ponadto przeżywamy: * W czwartek 17.08.2017r. wspomnienie Św. Jacka, prezbitera