środa, 22 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Emil, Roma

Nowi wikariusze

Strona główna » Aktualności » Nowi wikariusze

Z dniem 27 sierpnia 2015 r. na mocy dekretu Księdza Biskupa Ordynariusza w naszej parafii rozpoczęli pracę dwaj nowi księża wikariusze, którymi są ksiądz Mirosław Pasek, dotychczasowy wikariusz parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sławkowie, oraz ksiądz Paweł Tracz, pełniący wcześniej posługę wikariusza w parafii pw. św. Elżbiety Węgierskiej w Jaworznie-Szczakowej. Zastąpią oni dotychczasowych wikariuszy, księdza Mariusza Olejnika i księdza Michała Kocjana, którzy pracowali w naszej parafii przez ostatnie cztery lata.

Nowych księży wikariuszy witamy serdecznie i życzymy wielu łask Bożych oraz owocnej pracy na jurajskiej ziemi.

Ksiądz Mirosław Pasek

Ksiądz Paweł Tracz