wtorek, 26 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Emanuela, Larysy

Ogłoszenia parafialne - XI niedziela zwykła 14.06.2015

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia parafialne - XI niedziela zwykła 14.06.2015

1.    W tym tygodniu patronują nam:
•    w poniedziałek – bł. Jolanta, zakonnica, siostra św. Kingi. Była wzorową żoną i matką, a pod koniec życia zakonnicą klauzurową – klaryską,
•    w środę – św. Brat Albert Adam Chmielowski, artysta – malarz, zakonnik, który oddał się posługiwaniu ubogim i z myślą o nich założył dwa zgromadzenia zakonne. Jest jednym z patronów naszej diecezji.

1.    We wtorek zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II.

2.    W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

3.    W sobotę będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Uchodźcy. W swoich modlitwach pamiętajmy o tych wszystkich, którzy z obawy przed prześladowaniem ze względu na rasę, narodowość, religię lub poglądy polityczne opuścili kraj ojczysty, by szukać schronienia i pomocy na obcej ziemi.