wtorek, 26 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Emanuela, Larysy

Ogłoszenia parafialne - VI niedziela wielkanocna 10.05.2015

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia parafialne - VI niedziela wielkanocna 10.05.2015

1.    W tym tygodniu patronuje nam:
•    w środę – Najświętsza Maryja Panna z Fatimy. Jest to jednocześnie 31. rocznica zamachu na św. Jana Pawła II;
•    w czwartek – św. Maciej, Apostoł;
•    w sobotę – św. Andrzej Bobola, prezbiter i męczennik, patron Polski.

2.    Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych codziennie po wieczornej Mszy św.

3.    Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy.

4.    W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakr. bierzmowania.

5.    W sobotę zapraszamy na Nowennę do św. Jana Pawła II.

6.    Za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a także uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii.

7.    Również za tydzień w niedzielę, będziemy gościli kleryków Sosnowieckiego Seminarium Duchownego. Będziemy modlić się o nowe powołania . Ofiara na tacę będzie przeznaczona na potrzeby Seminarium.

8.    Po Mszy św. odpowiadając na apel Papieża Franciszka o braterską solidarność z ofiarami trzęsienia ziemi w Nepalu możemy złożyć ofiarę do puszki.