niedziela, 22 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Milana, Tomasz

Ogłoszenia parafialne - III niedziela wielkanocna 19.04.2015

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia parafialne - III niedziela wielkanocna 19.04.2015

1.    W tym tygodniu patronują nam:

•    we czwartek – św. Wojciech, biskup i męczennik, główny patron Polski;
•    w sobotę – św. Marek, Ewangelista.

2.    Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy.

3.    Za tydzień –niedziela Dobrego Pasterza. W tę niedzielę będziemy obchodzić 52. Światowy Dzień Modlitw o Powołania do Służby Bogu w Kościele.

4.    Nasza parafianka, Natalia Majcherczyk, uczennica klasy V szkoły podstawowej, dotarła do finału diecezjalnego XX Konkursu Wiedzy Biblijnej "Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu". Konkurs ten od lat przyciąga dzieci i młodzież rywalizujących na polu wiedzy biblijnej. Naszej finalistce życzymy dalszych sukcesów w przyszłości oraz odkrywania nowych horyzontów, jakie otwiera przed nami Słowo Boże. Składamy serdeczne gratulacje rodzicom Natalii, a także dziękujemy Pani katechetce Elżbiecie Chwałowskiej za przygotowanie uczennicy to tego prestiżowego konkursu.