niedziela, 22 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Milana, Tomasz

Ogłoszenia parafialne - Święto Miłosierdzia Bożego 12.04.2015

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia parafialne - Święto Miłosierdzia Bożego 12.04.2015

1.    Liturgia wskazuje nam na Boże miłosierdzie. Dziś za odmówienie koronki do Miłosierdzia Bożego możemy uzyskać odpust zupełny na zwykłych warunkach. Są nimi: stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do grzechu choćby powszedniego, przystąpienie do Komunii św., modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Odpust ten możemy ofiarować za siebie lub też za kogoś ze zmarłych.

2.    W środę zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego po wieczornej Mszy św.

3.    Organizatorzy VI edycji Diecezjalnej Akademii Rodziny zapraszają na kolejne spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 18.04.2015r. o godz. 15.00 w Wydziale Nauk o Ziemi w Sosnowcu (ul. Będzińska 60). Poruszana tematyka będzie dotyczyła zdrowego żywienia i zagrożeń związanych z GMO. Wstęp wolny.