środa, 22 maja 2019 r.

Noc z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę

godz. 22.00 – ul. Sienkiewicza, Słowackiego – domy

godz. 23.00 ul. Olkuska, Konopnickiej, Plac Wolności

godz. 24.00 – ul. Krótka, Ogrodowa, Książęca, Polna, Batorego, Chrobrego, Sikorskiego, Jagiełły, Orzeszkowej (bloki)

godz. 1.00 – ul. Mostowa, Szeroka ul. Piastowska, Leśna Sobieskiego, Sawickiej

godz. 2.00 – Józefów, ul. 1 Maja ul. Kościuszki 131,133,135

godz. 3.00 – ul. Bzowska, Mickiewicza, Mieszka I, Szkolna, Wodna

godz. 4.00 – Podzamcze: ul. Krakowska, Zuzanka, Firleja, Bonerów; Ogrodzieniec: Narutowicza, Wschodnia, Paderewskiego

godz. 5.00 – ul. Kościuszki od Podzamcza do Remizy ul. Cicha, Cmentarna, Plac Piłsudskiego, ul. Słowackiego (bloki)

godz. 6.00 – ul. Południowa, Hetmańska, Kopernika, Nowy Świat, J. Krasickiego, Słoneczna, Różana, Malinowa, ul. Kościuszki od drogi do Józefowa

godz. 7.00 – Podzamcze: ul. Birowska, Szkolna, Zamkowa; Morusy, Śrubarnia; Ogrodzieniec: ul. Kościuszki od Cegielni

godz. 8.00 – Podzamcze: ul. Wojska Polskiego ul. Kolorowa, Wrzosowa, Spacerowa; Ogrodzieniec: ul. Kościuszki od Remizy do Cegielni

Z Ewangelii według św. Mateusza:

„Potem Jezus przyszedł do uczniów i zastał ich śpiących. Rzekł więc do Piotra: «Tak, jednej godziny nie mogliście czuwać ze Mną? Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie; duch wprawdzie ochoczy, ale ciało słabe».

Serdecznie zachęcamy każdego parafianina, by odpowiedział na wezwanie naszego Zbawiciela do czuwania.