niedziela, 22 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Milana, Tomasz

Ogłoszenia parafialne - II niedziela Wielkiego Postu 01.03.2015

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia parafialne - II niedziela Wielkiego Postu 01.03.2015

1.    Obchodzimy dziś dzień modlitw za misje i misjonarzy. Wpatrując się w przemienione oblicze Jezusa, nie możemy zapominać, że na świecie wciąż są ludzie, do których nie dotarła jeszcze dobra nowina o zbawieniu. Dlatego też otoczmy serdeczną modlitwą i troską, także materialną misjonarzy. Po Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona jest na misje.

2.    Zachęcamy do udziału w nabożeństwach:
•    w piątki Droga Krzyżowa o godz. 16.00 i 19.00;
•    w niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.15.

3.    W tym tygodniu przypada:
•    pierwszy czwartek miesiąca – dzień, w którym modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Msza św. w Cementowni o godz. 15.00;
•    pierwszy piątek miesiąca – szczególna okazja do wynagradzania Sercu Jezusowemu za grzechy. Spowiedź od godz. 16.00;
•    pierwsza sobota miesiąca – czcimy Matkę Najświętszą i powierzamy Jej matczynej opiece całą naszą codzienność. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. O godz. 17.00 Msza św. Różańcowa.

4.    Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy.

5.    Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w tym czasie zmagania się z naszymi wadami, abyśmy mogli jak najlepiej wykorzystać ten czas na porządkowanie naszego życia, a przez to na przygotowanie się do świętowania zwycięstwa Chrystusa nad mocami grzechu i zła.