niedziela, 22 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Milana, Tomasz

Ogłoszenia parafialne - II niedziela okresu Bożego Narodzenia 04.01.2015

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia parafialne - II niedziela okresu Bożego Narodzenia 04.01.2015

1.    We wtorek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana popularnie świętem Trzech Króli. To także Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego. Składka na tacę na będzie przeznaczona potrzeby misyjne Kościoła. Msze św.  o godz. 7.00; 8.00 w Cementowni; 9.00; 10.30; 12.00; 17.00. Błogosławieństwo kredy na wszystkich Mszach.

2.    Za tydzień będziemy obchodzić święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego w liturgii Kościoła rzymskokatolickiego.

3.    W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Przeżyjmy je w duchu bożonarodzeniowej radości, w duchu modlitwy i serdecznej rozmowy.