niedziela, 22 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Milana, Tomasz

Ogłoszenia parafialne - Uroczystość Świętej Rodziny 28.12.2014

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia parafialne - Uroczystość Świętej Rodziny 28.12.2014

1.    Rozpoczynający się tydzień łączy stary i nowy rok. W środę, 31 grudnia, w ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne. Będzie ono o godz.17.00.

2.    W czwartek, 1 stycznia, z Maryją – Bożą Rodzicielką wejdziemy w Nowy Rok Pański 2014. Będzie to zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Porządek Mszy św. godz. 7.00, 8.00 – w Cementowni; 9.00; 10.30; 12.00; 17.00.

3.    W tym tygodniu przypada:
•    pierwszy czwartek miesiąca – dzień, w którym modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Msza św. w Cementowni o godz. 8.00;
•    pierwszy piątek miesiąca – szczególna okazja do wynagradzania Sercu Jezusowemu za grzechy. Spowiedź przed poranną Mszą św. Z racji kolędy odwiedziny chorych będą w piątek od godz. 9.00. Prosimy o przekazanie informacji;
•    pierwsza sobota miesiąca - czcimy Matkę Najświętszą i powierzamy Jej matczynej opiece całą naszą codzienność. O godz.17.00 Msza św. Różańcowa.

4.    Przypominamy, że w styczniu Msze św. w dzień powszedni odprawiane rano o godz. 7.00, a w piątki i soboty, również o godz. 17.00.