piątek, 19 lipca 2019 r.
imieniny obchodzą: Rufin, Wincenty

Ogłoszenia parafialne - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 23.11.2014

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia parafialne - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 23.11.2014

1.    W tym tygodniu patronuje nam:

•    w poniedziałek – św. Andrzej Dung-Lac, prezbiter i jego Towarzysze, męczennicy wietnamscy.

2.    Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po wieczornej Mszy św. Zapraszamy.

3.    Dzisiejsza niedziela jest zarazem ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Za tydzień rozpoczniemy Adwent – czas przygotowania na święta Bożego Narodzenia. Niech ten ostatni tydzień roku liturgicznego pobudzi nas do refleksji nam naszym podejściem do wiary w codziennym życiu.