środa, 23 stycznia 2019 r.
imieniny obchodzą: Ildefonsa, Rajmunda

Intencje Mszy Świętych 06.10. - 12.10.2014

Strona główna » Aktualności » Intencje Mszy Świętych 06.10. - 12.10.2014

6 października – poniedziałek

700       1)   + Ks. Bogusław Bodziony i jego tata – od rodziny Jabłońskich ze Smardzowic.

2)   + Stanisław Bodziony i Ks. Bogusław Bodziony – od rodziny Kachniarz z Gołkowic.

1700     + Zdzisław Firek (4. r. śmierci); Helena, Henryk Firek; Zofia, Józefa, Anna Paciej.

7 października – wtorek

700       1)   + Stanisław Bodziony – od Jadwigi Plechawskiej z rodziną.

2)   + Stanisława Bednarz – od córki Jadwigi z mężem.

1700     + Wanda Jagła – od rodziny Długosz i Maciążek.

8 października – środa

700       1)   + Stanisław Bodziony – od ks. Michał Musialskiego i Janiny Musialskiej.

2)   + Maria Danuta Molenda – od sąsiadów Zielińskich i Pietras.

1700     Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

9 października – czwartek

700       1)   + Stanisław Bodziony – od Cecylii Kolanko.

2)   + Zdzisław Musialski – od Bożeny, Stanisława Bednarz z rodziną, Teresy i Tadeusza Szlachty z rodziną.

1700     + Lucyna, Piotr, Stanisław Czerw.

10 października – piątek

700       1)   + Zdzisław Musialski – od Janiny Staśko oraz Barbary i Zbigniewa Cieślików.

2)   + Zofia Miśkiewicz – od rodziny Copów.

1700     Msza zbiorowa za zmarłych.

11 października – sobota

700       1)   + Zdzisław Musialski – od pracowników i emerytów Poczty z Ogrodzieńca.

2)   + Janusz Wojtaszek – od żony Jolanty z dziećmi.

1700     + Grzegorz Biedak – w 5. r. śmierci – od rodziców.

12 października – niedziela

700       + Stefan, Agnieszka Stanek; Sabina, Mieczysław Molenda.

900       + Jadwiga i Zenon Wołoszyn; Helena i Jan Ptak.

1030     + Aniela Pilarczyk.

1200     O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla pp. Marianny i Edwarda Korczyńskich w 50. r. ślubu.

1700     + Dyzman Niepiekło – od wnuczki z rodziną.