wtorek, 16 lipca 2019 r.
imieniny obchodzą: Eustachy, Marika

Ogłoszenia parafialne - XXV niedziela zwykła 21.09.2014

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia parafialne - XXV niedziela zwykła 21.09.2014

1.    W tym tygodniu patronują nam:

•    we wtorek – św. ojciec Pio kapucyn, naznaczony stygmatami włączającymi go również fizycznie w przeżywanie Męki Pańskiej;

•    w czwartek – bł. Władysław z Gielniowa, bernardyn; miał szczególne nabożeństwo do Męki Pański, jak też wsławił się niezwykłą czcią Najświętszego Imienia Jezus;

•    w sobotę – św. Wincenty a Paulo (1581-1660), prezbiter, „duszpasterz galerników”, założyciel Zgromadzenia Księży Misjonarzy – lazarystów i Sióstr Miłosierdzia – szarytek, które oddają się różnorakiej posłudze chorym, ubogim i opuszczonym.

2.    Rozpoczęliśmy przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania. Zainteresowana młodzież może zgłaszać się po Mszy św. o godz. 9.00 u ks. Mariusza do końca września. Jednocześnie prosimy wszystkich parafian, o modlitwę w intencji młodzieży.

3.    Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po wieczornej Mszy św. Zapraszamy.