środa, 18 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Irena, Irmina

Ogłoszenia parafialne - XXII niedziela zwykła 31.08.2014

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia parafialne - XXII niedziela zwykła 31.08.2014

1. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. dla dzieci i młodzieży oraz ich wychowawców, nauczycieli i wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej w Ogrodzieńcu będzie celebrowana w kościele o godz. 8.00, a dla Szkoły Podstawowej w Podzamczu o godz. 9.00 w Skałce.
Msza dla uczniów Gimnazjum odprawiona zostanie o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału w niej wszystkich, którym leży na sercu wychowanie młodego pokolenia w duchu chrześcijańskim. Niech nie zabraknie na niej przede wszystkim rodziców i dziadków dzieci szkolnych, gdyż wiarę najlepiej możemy przekazać własnym przykładem, a nie tylko słowem i poleceniami.

2. W tym tygodniu przypada:

• pierwszy czwartek miesiąca - dziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa; prosimy o nowe i święte powołania do pracy w Pańskiej Winnicy.
O godz. 15.00 Msza św. w Cementowni.

• pierwszy piątek miesiąca - pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą