wtorek, 26 marca 2019 r.

Noc z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę

22:00    ul. Bzowska, Mickiewicza, Mieszka I, Szkolna, Wodna;

23:00    Józefów; Ogrodzieniec – ul. 1 Maja, Kościuszki 131,133,135;

24:00    Podzamcze – ul. Krakowska, Zuzanka, Firleja, Bonerów; Ogrodzieniec – Naruto-wicza, Wschodnia, Paderewskiego;

1:00    ul. Mostowa, Szeroka, Piastowska, Leśna, Sobieskiego, Sawickiej;

2:00    ul. Olkuska, Konopnickiej, Plac Wolności;

3:00    ul. Sienkiewicza, Słowackiego – domy;

4:00    ul. Krótka, Ogrodowa, Książęca, Polna, Batorego, Chrobrego, Sikorskiego, Jagiełły, os. Orzeszkowej – bloki;

5:00    ul. Południowa, Hetmańska, Kopernika, Nowy Świat, J. Krasickiego, Słoneczna, Różana, Malinowa, Kościuszki od drogi do Józefowa;

6:00    ul. Kościuszki od Podzamcza do Remizy, Cicha, Cmentarna, Plac Piłsudskiego, Słowackiego – bloki;

7:00    Podzamcze – ul. Birowska, Szkolna, Zamkowa; Morusy; Ogrodzieniec – ul. Koś-ciuszki od Cegielni; Śrubarnia;

8:00    Podzamcze – ul. Wojska Polskiego; Ogrodzieniec – ul. Kolorowa, Wrzosowa, Spacerowa, Kościuszki od Remizy do Cegielni.