piątek, 24 maja 2019 r.

Intencje Mszy św. 14.04. - 20.04. 2014

Strona główna » Aktualności » Intencje Mszy św. 14.04. - 20.04. 2014

14 kwietnia – poniedziałek

700       1)   + Ks. Bogusław Bodziony – od Cecylii Kolanko z rodziną.

2)   + Józefa Oleś – od Krystyny Łasickiej oraz Zofii i Jana Domagała.

1800     + Józef Piątek – w 2. r. śmierci.

15 kwietnia – wtorek

700       1)   + Ks. Bogusław Bodziony – od Anny Markiewicz.

2)   + Jerzy Głowacki – od sąsiadki Elżbiety Podsiadło z rodziną.

1800     + Józefa Oleś – od Elżbiety Koclęga z rodziną i Michaliny Piecha z mężem.

16 kwietnia – środa

700       1)   + Józefa Oleś – od rodziny Janiczek.

2)   + Ks. Bogusław Bodziony – od cioci Weroniki Bodziony i kuzynek Jasi, Marysi, Idzi, Poli, Krystyny, Teresy i Zosi z rodzinami oraz kuzyna Zbigniewa.

1800     O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ewy i Adama Lipka w 15. r. ślubu.

17 kwietnia – Wielki Czwartek

1800     1)   Dziękczynna za dar kapłaństwa i o wszelkie potrzebne łaski dla kapłanów posługujących w naszej parafii.

2)   + Jadwiga Czyżewska – od Zofii i Andrzeja Adamusińskich z Ryczowa.

3)   + Andrzej Żak – od rodziny Jakubczyk.

18 kwietnia – Wielki Piątek

1800     Nabożeństwo Adoracji Krzyża Świętego.

19 kwietnia – Wielka Sobota

1900     1)   + Dorota, Andrzej Janas; Dorota, Aleksander Palińscy.

2)   + Jadwiga Czyżewska – od pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ogrodzieniec.

3)   + Stanisław, Anna, Henryk Biedak.

20 kwietnia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

600       REZUREKCJA – za parafian.

900       1)   + Józef, Jan Pomietło; Danuta Lasak.

2)   + Małgorzata Milejska; Marianna, Jerzy Półkoszek.

1030     O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny Bijak w 18. r. urodzin.

1200     + Tadeusz, Helena, Wiesława, Stanisław, Stefan Kowalscy.

1800     + Kazimierz Pilarczyk – od rodziny Polaków z Łodzi.