wtorek, 26 marca 2019 r.

1 procent dla Oli Biedak

Strona główna » Aktualności » 1 procent dla Oli Biedak

Szanowni Państwo!

To już trzeci raz, kiedy zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie swojego 1% podatku na rzecz naszej córki, Aleksandry Biedak.

Ola ma 9 lat; uczęszcza do trzeciej klasy Szkoły Podstawowej w Ogrodzieńcu. Jak większość zapewne wie – Ola urodziła się z  wadą kręgosłupa, w następstwie której wystąpiło porażenie kończyn dolnych. Systematyczna rehabilitacja i ciężka praca Oli przynosi efekty, co często Państwo sami zauważają – ku naszej ogromnej radości. Ola mimo swojej niepełnosprawności jest dzieckiem otwartym i komunikatywnym. Łatwość nawiązywania kontaktów pozwoliła jej pozyskać wiele koleżanek i kolegów, którzy każdego dnia służą jej swoją pomocną dłonią. Z Państwa życzliwością spotykamy się niemal każdego dnia. I to właśnie dzięki Waszej dobroci i otwartości na potrzeby drugiego człowieka Ola ma odpowiednie zaopatrzenie, masaże, ćwiczenia i wsparcie. Tym samym Wy także macie wpływ na motoryczne sukcesy naszej córki, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Ola jest podopieczną FUNDACJI NA RZECZ DZIECI Z PRZEPUKLINĄ OPONOWO-RDZENIOWĄ SPINA. Jeżeli w dalszym ciągu chcą Państwo wspierać Olę i być świadkiem jej dalszych postępów wystarczy w rozliczeniu podatkowym w części zatytułowanej „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” wpisać:

oraz wnioskowaną kwotę
cel szczegółowy: „dla ALEKSANDRY BIEDAK”

(tylko w ten sposób pieniądze trafią na subkonto Oli)

Pamiętajcie!
Przekazując 1% podatku nic nie tracicie, a Ola może wiele zyskać.

Dziękujemy!
Wiola i Grzegorz Biedak